Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
17 та 18 лютого 2010 року в приміщені Вінницького окружного адміністративного суду, у рамках реалізації Проекту USAID «Україна: верховенство права», який тісно співпрацює з Державною судовою адміністрацією України та Академією суддів України, для керівників апарату та кадрових служб загальних судів Вінницької області відбувся семінар «Кадрова політика в суді. Робота з персоналом суду».
Участь в тренінгу взяла консультант Тлумацького районного суду Івано-Франківської області Грабовецька Л.А., член Робочої Групи по розробці Коментарю до Правил поведінки працівника суду, який увійшов в програму розробленого курсу “Кадрова політика в суді. Робота з персоналом суду”. Всі учасники тренінгу мали нагоду дізнатися про основні принципи організації ефективної кадрової політики в суді, отримати нові знання щодо способів залучення висококваліфікованих спеціалістів на вакантні посади. На семінарі також розглядалися питання щодо створення в колективі доброзичливої атмосфери, вільної від міжособистісних конфліктів та вмілого врегулювання суперечок між колегами, а також щодо можливості мотивувати працівників навіть в умовах браку фінансування. Навчання провели висококваліфіковані досвідчені фахівці, члени Всеукраїнської Асоціації Сприяння Розвитку Судового Адміністрування, зокрема:
Машарова Яна Михайлівна — головний спеціаліст відділу проходження державної служби працівників апарату судів та державної судової адміністрації Державної судової адміністрації України;
Оксана Володимирівна Судома — начальник відділу практики аналітично-статистичного та кадрово-інформаційного забезпечення Вінницького окружного адміністративного суду;
Мірошниченко Ганна Анатоліївна — керівник апарату Ленінського районного суду м.Севастополь.
Баландіна Наталія Володимирівна — радник Проекту USAID “Україна: верховенство права”.
Працівники апарату місцевих судів, які були присутні на тренінгу, мали можливість продемонструвати свої напрацювання та обмінятися позитивним досвідом, навчитися мислити та діяти стратегічно.